2019. február 18., Bernadett napja van
 
Tabi Közös Önkormányzati Hivatal | Szervezeti felépítés | Pénzügyi Iroda | Költségvetési csoport
Költségvetési csoport
« vissza Nyomtatás
Munkatársak listája
Salamon Erika
Beosztás: Pénzügyi - gazdálkodási munkatárs
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Telefon: 84/527-925
E-mail: salamon.erika@tab-ph.hu
Leidli Marianna
Beosztás: Pénzügyi - gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Telefon: 84/527-923
E-mail: leidli.mariann@tab-ph.hu
Ürge Viktória
Beosztás: Pénzügyi - gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Iroda: 10
Telefon: 84/525-927
E-mail: urge.viktoria@tab-ph.hu
Varga Margit
Beosztás: Pénzügyi - gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Telefon: 84/527-925
E-mail: varga.margit@tab-ph.hu
Király Józsefné
Beosztás: Pénzügyi munkatárs
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Csizmadiáné Pécsi Eszter
Beosztás: Pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Iroda: 13
Telefon: 84/525-900, 223 mellék
E-mail: pecsi.eszter@tab-ph.hu
Csuti Violetta
Beosztás: Pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Iroda: 10
Telefon: 84/525-927
E-mail: csuti.violetta@tab-ph.hu
Gelsei Mariann
Beosztás: Pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Iroda: 10
Telefon: 84/527-924
E-mail: gelsei.mariann@tab-ph.hu
Nagy Brigitta
Beosztás: pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
E-mail: nagy.brigitta@tab-ph.hu
Vinkler Anett
Beosztás: Pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző
Szervezeti egység: Költségvetési csoport
Iroda: 6
Telefon: 84/525-900, 222-es mellék
E-mail: vinkler.anett@tab-ph.hu